دریافت – رسید تصویر سیاسی رسانه ها حسن روحانی

دریافت – رسید: تصویر سیاسی رسانه ها حسن روحانی رئیس جمهور اهالی رسانه اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات ستاره‌هایی که «خائن» شدند!

وحید امیری بالاخره پرسپولیس را تنها گذاشت و به کلوب ترابزون اسپور ترکیه پیوست تا حالا بسیاری از طرفداران تیم پیروزی (پرسپولیس) در شوک این جدایی و رفتاری که امی

ستاره‌هایی که «خائن» شدند!

ستاره هایی که «خائن» شدند!

عبارات مهم : جدایی

وحید امیری بالاخره پرسپولیس را تنها گذاشت و به کلوب ترابزون اسپور ترکیه پیوست تا حالا بسیاری از طرفداران تیم پیروزی (پرسپولیس) در شوک این جدایی و رفتاری که امیری به خاطر پول با این کلوب داشت، علیه او موضع بگیرند، ولی در تاریخ فوتبال کشور عزیزمان ایران هستند. بازیکنانی که بعد از جدایی از تیم خود و با انتقال به تیم جدید، رکورد فحش خوردن را از آن خود کردند.

مهدی هاشمی نسب! هنوز هم رکورددار
هنوز که هنوز هست، باید گفت که انتقال مهدی هاشمی نسب از پرسپولیس به استقلال، جنجالی ترین انتقال فوتبال کشور عزیزمان ایران بوده که رکورددار فحاشی تماشاگران را هم به خود تخصیص داده شده است داد. او که یکی از عالی ترین بازیکنان پرسپولیس بود و با پیراهن این تیم در دربی ها ٤ گل هم به استقلال زده بود، درنهایت با پیشنهاد مالی سنگین استقلال که چندین برابر پرسپولیس بود، مواجه شد و فتح الله زاده توانست هاشمی نسب را به استقلال ببرد.

ستاره‌هایی که «خائن» شدند!

داستان جدایی کاپیتان محبوب
فرهاد مجیدی در سالی که ستاره استقلال بود، ناگهان در تعطیلات نیم فصل اعلام کرد که به خاطر پرسشها خانوادگی و بی تابی های دخترش باید به امارات برود و چاره ای جز جداشدن از استقلال ندارد. مجیدی ولی بعد از مدتی با کلوب الغرافه قطر قرارداد امضا کرد و همین مسأله باعث شد که شدید ترین انتقادها به سوی او روانه شود.

طارمی، منفورترین
مهدی طارمی آقای گل و عالی ترین بازیکن لیگ های پانزدهم و شانزدهم فوتبال کشور عزیزمان ایران در ابتدای لیگ چهاردهم به خاطر پرونده شکایت کلوب ریزه اسپور محروم شد. او که در ابتدای لیگ شانزدهم هم با جدایی از پرسپولیس و رفتن به ریزه اسپور با تصویر العمل بسیار تند طرفداران تیم پیروزی (پرسپولیس) مواجه شد، درنهایت به این تیم بازگشت. منتهی بعد از محرومیتی که متوجه خودش و کلوب پرسپولیس شد، با آخر محرومیت خود از پرسپولیس جدا و با الغرافه قطر قرارداد امضا کرد. در این شرایط موج فحاشی ها به طارمی به اوج خود رسید؛ چراکه او در شرایطی پرسپولیس را تنها گذاشت که پرسپولیس از دو پنجره نقل و انتقالاتی محروم شده است بود. به هرحال او بارها هم با واکنش‌ها خود در تیم هواداران را ناراحت کرده بود. پرسپولیسی ها هنوز از دست طارمی ناراحت هستند و از هر فرصتی جهت فحاشی به او استفاده می کنند. البته در بین بازیکنان پرسپولیس جدایی فرشاد احمدزاده و محسن مسلمان هم بدون حاشیه نبود و هواداران برخورد تندی با آنها داشتند.

نیکبخت؛ در حد هاشمی نسب!
بدون تردید، بعد از انتقال هاشمی نسب به استقلال، انتقال نیکبخت از این تیم به پرسپولیس جنجالی ترین انتقال لیگ برتر بود که باعث شد طرفداران تیم استقلال از خجالت او دربیایند. نیکبخت که یکی از عالی ترین بازیکنان استقلال بود و هر لحظه در دربی ها هم یکی از اشخاص جنجالی، با حضور غیرمنتظره در پرسپولیس جهت مدت ها در صدر اخبار قرار داشت.

وحید امیری بالاخره پرسپولیس را تنها گذاشت و به کلوب ترابزون اسپور ترکیه پیوست تا حالا بسیاری از طرفداران تیم پیروزی (پرسپولیس) در شوک این جدایی و رفتاری که امی

روزنامه شهروند

واژه های کلیدی: جدایی | انتقال | فوتبال | استقلال | استقلال | بازیکنان | پرسپولیس | پرسپولیس | مهدی طارمی | نقل و انتقالات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs